Apie mus

UAB „Drausfera“ įmonės tikslas sekti klientų veiklos (verslo) rinkos ir besikeičiančią draudimo rinkos situaciją, pasiūlyti tinkamus draudimo produktus.

Bendrovės veikla paremta šiomis nuostatomis:

  • Išanalizuoti kliento verslą (veiklą) ir atstovauti jo poreikius.

  • Pasiūlyti tinkamiausią draudimo sprendimą privatiems ir verslo klientams, atitinkantį jų lūkesčius už priimtiniausią kainą. Siekiama, kad siūlomi draudimo sprendimai užtikrintų klientų interesų apsaugą tiek draudžiant įmonės turtą, civilinę atsakomybę, automobilius, krovinius, tiek sveikatą, keliones ir kt.

  • Sekti ir administruoti visas klientų draudimo sutartis, apimant sudarymo, administravimo ir žalos sureguliavimo procesus nutikus draudiminiam įvykiui.

UAB „Drausfera“ brokeriai turi didelę patirtį (virš 10 metų) teikiant draudimo sprendimus klientams. Mūsų įmonėje ypatingas dėmesys skiriamas greitam stresinių situacijų valdymui, draudimo sutarčių kontrolei ir žalų reguliavimui. Nuolat siekiame didinti klientų lojalumą ir jį išsaugoti.

Esame patikimi, lankstūs naujovėms ir pokyčiams. Dalyvaujame seminaruose, konferencijose ir kituose mokymuose, todėl klientams galime pasiūlyti naujausius draudimo produktus. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, siekiame augti ir plėstis steigiant naujus padalinius kituose Lietuvos miestuose.